Author: l***7
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Nice product, Im satisfied
Color: Black | Size: one-size | 3 photo(s)
Price: 59kr
SHEGLAM All-in-One Volume & Length Mascara features a dual-ended brush with two different quick-drying, smudgeproof, yet washable formulas. Apply together or separately for a totally custom, clump-free look that delivers intense volume, length, curl, and separation!
| Ingredients | Fragrance-Free, Gluten-Free, Silicone-Free |
| Color | Black |
| Type | Lengthening |
| Height | 13.5 cm |
| Length | 2 cm |
| Net Weight | 4 g |
| Width | 2 cm |
| SKU | sb2302162668821417 |
Author: l***7
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Nice product, Im satisfied
Color: Black | Size: one-size | 3 photo(s)
Author: z***w
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Soooooo good i love it so muchh and i love all sheglmad makeup products they really are really good
Color: Black | 3 photo(s)
Author: p***a
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: I love this mascara! It is indeed waterproof! been wearing it for 3 hours in hot weather, and it didn't smudge
Color: Black | Size: one-size | 1 photo(s)
Author: a***a
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: the best mascara ever
Color: Black | 1 photo(s)